Referencje naszych klientów

a

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GO-Leasing i szczerze mogę ją wszystkim polecić. Jak najbardziej cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie.


KAM-TRANS SP. Z O.O., Chełm, Nip:5632424412


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GO-Leasing. Wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, a transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Gdybym miał okazję drugi raz wybierać doradcę ds. leasingu na pewno udam się do Go-Leasing.


MAREK JÓZEF MIKOŁOWSKI, Łapy, Nip:9660588518


Po prostu świetnie! Mimo problemów z komisem, wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Doradca konkretny i bardzo pomocny. Zdecydowanie jestem zadowolona z GO-Leasing.


Zakład Cukierniczo-Piekarniczy "Markiza II" Marta Krocz, Suwałki, Nip:8441519994


Bardzo porządna firma. Byłem bardzo zaskoczony jak szybko i sprawnie zostały załatwione wszystkie formalności. Profesjonalnie przygotowany doradca podał mi wszystkie szczegóły umowy. Chętnie kolejny raz skorzystam z GO-Leasing.


Łukasz Nadrowski NaDev, Warszawa, Nip:774-307-76-18


Profesjonalna obsługa – firma zna się na tym, co robi. Wybrano nam ofertę, która okazała się najlepiej dopasowana do naszej działalności, przez co zaoszczędziłam czas i pieniądze.


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wioletta Wasilewska, Kowale Oleckie, NIP: 8471313027


Wcześniej firmy GO-leasing nie znałem, znalazłem ich w internecie i zadzwoniłem. Od pierwszej rozmowy dało się wyczuć, że mam do czynienia z osobą, która wie o czym mówi i potrafi słuchać klienta. Dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić. Załatwili mi leasing na nietypową maszynę i to na dobrym poziomie finansowym, w dodatku dopasowany do moich potrzeb i możliwości.


Marcin Migawa Firma Handlowo-Usługowa EM-SERVICE, Sypniewo, NIP: 5611442913


Kontakt z GO-leasing rozpocząłem od pytania o kredyt na firmę, ponieważ chciałem kupić mobilną myjnię parową. Początkowo nawet nie wiedziałem, że można to zrobić w leasingu – po kilkuminutowej rozmowie z doradcą okazało się, że leasing był bardziej korzystny finansowo i podatkowo. Miła współpraca – zero zastrzeżeń.


FENIX NORD-WEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Olsztyn, NIP: 7393645328


Dobre podejście do klienta i duża wiedza. Wszystko poszło sprawnie – polecam wszystkim, którzy cenią sobie czas i nie lubią wycieczek po firmach leasingowych i bankach.


TOMASZ WARYKIEWICZ FIRMA TW, Wołowno, NIP: 6761732139


Drugi raz współpracowałem z GO-leasing (tym razem w sprawie kredytu samochodowego) i ponownie byłem bardziej niż zadowolony. Bardzo sprawna obsługa, nie musiałem jeździć do banku – by podpisać umowę, doradca dojechał do mnie do domu. Jeśli będę kiedykolwiek potrzebował kredytu lub leasingu – powrócę do nich jeszcze nie raz.


RAFAŁ PIERZCHAŁA FIRMA “FHU RAFAŁ”, Ostrołęka, NIP: 7582053563


Potrzebowałem leasingu samochodu. Trafiłem do firmy GO-leasing. Sprawa została załatwiona błyskawicznie. Doskonała obsługa. Polecam wszystkim!


Firma NEXON Białystok NIP: 9661202685


Świetna obsługa, odpowiednie doradztwo. Rzetelna firma. Tak można określić GO-Leasing. Szybko i bez problemów. Nie pozostało mi nic innego jak cieszyć się z jazdy nowym BMW! Polecam leasing przez doradców GO-Leasing. Oszczędność czasu i pieniędzy!


KANCELARIA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWA MARCIN LEWANDOWSKI, Grabno, Nip:8392726290


Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą z firmą. Można polegać na ich profesjonalizmie, a co najważniejsze można liczyć na ich pomoc w każdym momencie umowy leasingowej (wiem, bo sprawdzałem)


NET PROFIT ARTUR KUSIOR, Olsztyn, NIP: 7411058884


Zanim wybrałem auto i podpisałem umowę na leasing, to trochę czasu minęło. Gratuluję cierpliwości do mnie jako klienta tym bardziej, że dostawałem od pracownika GO-leasing także propozycje aut i zanim wybrałem to właściwe, otrzymałem chyba z 8-10 innych ofert.


,,ANDBUD” ANDRZEJ PRZYCHODZEŃ, Bartoszyce, NIP: 7431605183


Rzetelna wiedza na temat oferowanego produktu, fachowa i miła obsługa, pełna dyspozycyjność oraz optymalna oferta przygotowana na potrzeby Klienta - to argumenty, które przemawiają za tym aby skorzystać z usług GO-leasing. Ja skorzystałam i polecam innym.


Chillout Bar Renata Dutkiewicz Wrocław, NIP 8151623039


Moja ocena firmy GO-leasing nie mieści się w skali. Wszystko zostało zrobione na 101%. Uważam, że wszystko zostało wykonane tak jak należy i z dużą dokładnością. Polecam firmę GO-leasing!


Arkadiusz Miklas AM-AUTOMOBILE, Sieroszewice, Nip:6221932171